AjaluguLiikmedPiirkondlikud esindajadPõhikiriAjakiri "Ööviiul"EkskursioonidKoosolekudTrükisedPostmargid

Klubi liikmed seisuga 14. november 2018

 

1. Abner, Olev Tallinn
2. Aida, Jekaterina Tallinn
3. Alla, Kaisa Vantaa, Soome
4. Azarov, Sirje Kuressaare
5. Haabel, Ly Uuemõisa alevik, Läänemaa
6. Habicht, Jana-Maria Tallinn
7. Heinla, Agnes Kõrkküla, Saaremaa
8. Ilves, Aigi Tartu
9. Jaagomäe, Õie Tallinn
10. Jaanus, Tiia Tammneeme küla, Harjumaa
11. Jeeser, Maie Kärdla
12. Jõgar, Ülle Tartu
13. Kerner, Kadi Tallinn
14.
Kirotar, Krista Tallinn
15. Kivistik, Arne Tuhala küla, Harjumaa
16. Kruusel, Ave Tallinn
17. Kuhi,Erna Sääse alevik, Lääne-Virumaa
18. Kukk, Ülle Tartu
19. Kull, Tiiu Tartu
20. Kuusk, Vilma  Pärnu
21. Laht, Aare Muraste küla, Harjumaa
22. Laht, Tiiu-Maie Muraste küla, Harjumaa
23. Latserus, Riine Pärnu
24. Laugen, Kadri  Metsanurme küla, Harjumaa
25. Leht, Anna Tallinn
26. Leito, Tiit Kärdla
27. Lember, Triinu Pärsama küla, Saaremaa
28.
Lipu, Jolanda Tallinn / Maidla küla, Raplamaa
29. Lodjak, Toivo Keila / Nõmme küla, Lääne-Virumaa
30. Lomp, Maie Tallinn
31. Meius, Maie Kuressaare
32. Melikjan, Boriss Narva
33. Metsare, Mirjam Tartu
34. Michelson, Annika Tallinn
35. Mõtlep, Marilin Ama küla, Lääne-Virumaa
36. Napp, Tiina Raasiku alevik, Harjumaa
37. Neljandik, Jaak Sagadi küla, Lääne-Virumaa
38. Neljandik, Tiina Sagadi küla, Lääne-Virumaa
39. Niiduviir, Tiia Tartu
40. Niitla, Tarmo Tartu
41. Ohna, Reet Otepää, Valgamaa
42. Oja, Jane Tartu
43. Ojala, Tiina Kõruse küla, Saaremaa
44. Ormus, Ülo Kolu küla, Järvamaa
45. Otsus, Merit Tartu
46. Pikner, Tarmo Kuressaare
47.
Ploompuu, Tõnu Tallinn
48. Portsmuth, Angelika Tallinn
49. Portsmuth, Hans Albert William Tallinn
50. Püttsepp, Ülle Tartu
51. Ramst, Uve Tallinn
52. Randoja-Muts, Reti Kalbuse küla, Viljandimaa
53. Raude, Urmas Kalesi küla, Harjumaa
54. Reitalu, Mari Viidu küla, Saaremaa
55. Reitalu, Triin Viidu küla, Saaremaa
56. Ressar, Pille-Riin Pärnu
57. Rünk, Kai Tartu
58. Saar, Marianna-Heleene Tallinn
59. Salonen, Liisa Espoo, Soome
60. Schmeidt, Olaf Kehra küla, Harjumaa
61. Schmidt, Mall Amula küla, Ida-Virumaa
62. Selgis, Enn Jõgeva
63. Selgis, Ulvi Jõgeva
64. Seppänen, Jouni Helsinki, Soome
65. Servet, Arto-Randel Kõrgessaare, Hiiumaa / Tallinn
66. Sootla, Kristi Tallinn
67. Sundberg, Markku Kuressaare / Hispaania
68. Tali, Kadri Tartu / Muhu
69. Tamla, Ülle Tallinn
70.
Tamm, Tõnu Andineeme küla, Harjumaa
71. Tarlap, Peeter Tallinn
72. Thetloff, Marge Tartu
73. Truus, Laimi Tallinn
74. Tulviste, Hele Kuutsi küla, Võrumaa
75. Tuulik, Taavi Utu küla, Hiiumaa
76. Vaasa, Andres Himma küla, Põlvamaa
77. Vahtra, Kai Kärdla
78. Valdmann, Janika Veske küla, Saaremaa
79. Valdvee, Ester Albu küla, Järvamaa
80. Viitmaa, Hetke Tallinn
81. Visnapuu, Ave Maardu küla, Harjumaa
82. Zernask, Maie Tallinn
83.
Zommer, Jana Terikeste küla, Tartumaa